Zahrada Matúšů

Produkce rostlin & zahradní centrum

Maloobchodní prodejna

Otevírací doba Zahradního centra – celoroční prodej
Po–Pá 9.30–17.30 h
So 8–13 h

V naší maloobchodní prodejně najdete především produkty pěstované přímo v naší okrasné školce, kterou si můžete prohlédnou v sousedství prodejny. Ze záhonů pro vás vybíráme zboží nejvyšší kvality a každý den jej doplňujeme o "čerstvý" materiál. Krom toho u nás naleznete produkty od předních českých zahradníků. Svůj sortiment stále inovujeme a rozšiřujeme, tak abychom byli schopní splnit vaše představy o kvalitním zahradním centru. Od podzimu 2012 jsem pro vás otevřeli novou budovu zaměřenou na interiér, v níž mimo jiné naleznete pokojové rostliny, dárkové předměty, dekorace, vína značky ZNOVÍN ZNOJMO, rozšířený sortiment hojiv a chemie, plastové a keramické květináče a také zázemí v deštivých a zimních dnech. Stále více posilujeme aktuální zboží, tak aby jste si u nás mohli vybrat z široké nabídky jarních (rychlených) rostlin, letniček a balkónovek či podzimních a adventních dekorací. V případě zájmu jsme pro vás schopni zajistit materiál NA KLÍČ, dle vašeho projektu či přání - neváhejte se informovat.

Naleznete u nás

Pokryvné, popínavé,parkové, keřové a stromkové růže, Skalkové rostliny – zakrslé jehličiny, skalkové keře a skalničky, kyselomilné rostliny – rododendrony, azalky, vřesy, vřesovce, hebe a další , Vzrostlé jehličiny – kulovité i sloupovité borovice, převislé modříny, korejské jedle, smrky, Okrasné listnaté stromy – převislé vrby, převislé břízy, sakury, okrasné jabloně, japonské javory, červené buky, Rostliny pro živé ploty: thuje různých velikostí a tvarů, ptačí zoby, tavolníky, habry, skalníky, Pokryvné jehličiny a okrasné rostliny vhodné pro osázení hrobů a kameninových nádob, A další zajímavé okrasné stromy, keře, trvalky a trávy, Široká nabídka ovocných stromků -  rezistentní švestky, rezistentní jabloně, hrušně, třešně, višně, meruňky, broskve, sloupovité a vřetenové jabloně a další, SLOUPOVITÉ JABLONĚ -  CATS, Ovocné keře – rezistentní angrešty, rybízy, maliny stáleplodící i velkoplodé, beztrnné ostružiny, kanadské a kamčatské borůvky, brusinky, JAHODY stáleplodící a velkoplodé, Rostliny a doplňkový sortiment pro výzdobu domů a teras, jarní květiny a dekorace, široký výběr letniček, podzimní výzdoba, advent,

Doplňkový sortiment: speciální substráty a mulčovací kůra, hnojiva, postřiky, keramické a plastové květináče

 

Aktuality

Suspendisse rhoncus vestibulum sapien, a viverra massa gravida vitae. Donec ex mi, tincidunt ut lacus ut, rhoncus placerat ex.

Suspendisse rhoncus vestibulum sapien, a viverra massa gravida vitae. Donec ex mi, tincidunt ut lacus ut, rhoncus placerat ex.

Suspendisse rhoncus vestibulum sapien, a viverra massa gravida vitae. Donec ex mi, tincidunt ut lacus ut, rhoncus placerat ex.

Zákaznické karty plné výhod

Nakupujete u nás pravidelně? Chcete využívat výhod našich zákaznických karet? Přečtěte si pravidla pro jejich užívání a požádejte si o vystavení karty na naší pokladně! PRO VELKÝ ZÁJEM PRÁVĚ DOPLNĚNA ZÁSOBA KARET PRO JARNÍ SEZÓNU 2017! Pravidla používání zákaznických karet ZM.

Prolistujte si náš časopis

Proslitujte si další číslo našeho zajímavého časopisu. Stačí kliknout na obrázek.

Sdružení Zahradní centra CS

Již XY let jsme členy sdružení Zahradní centra CS. Hledáte osvědčené dodavetele a nejsme pro vás dostatečně blízko...?